Оцініть сайтНе подобаєтьсяТак собіДобреЧудовоВідмінноОцініть сайт

Офіційний сайт Підгаєцької ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Школа розташована у селі Підгайці Млинівського району Рівненської області.

Тільки на цьому сайті Ви отримаєте оперативну інформацію

про найцікавіше із життя закладу

Новини:

Шановні батьки та учні Підгаєцької ЗОШ І – ІІІ ступенів!

 До старту нового навчального року залишилися лічені дні, а Україна, як і раніше, продовжує жити в умовах карантинних обмежень, запроваджених для боротьби з поширенням коронавірусної інфекції COVILD-19.

Як ці обмеження вплинуть на навчальний процес – животрепетне питання, яке Ви, батьки, часто ставите нам, учителям, а ми чітко не можемо дати Вам на нього відповідь.

Так. Безумовно, вплине! Я як саме – будемо вирішувати залежно від ситуації в регіоні. Тож на початку старту нового навчального 2020 – 2021 року хочемо, по-перше, подякувати усім, хто допоміг підготувати заклад до Першовересня. Оновлені класи, коридори, навчальні приміщення – це наша спільна заслуга.

По-друге, нагадати Вам, батьки, що відповідно до рекомендацій МОН, МОЗ та ВООЗ, перебування батьків дозволено тільки на території закладу, а не в його приміщенні. У зв’язку з цим, Ваше завдання, шановні батьки, зробити так, щоб дитина могла бути самостійною у житті. Залиште паніку, страхи, а дехто і свій егоїзм вдома і налаштуйте дитину на те, що школа – це цікава пригода з друзями і вчителями.

Тож 01 вересня 2020 року о 9 годині ранку ми чекаємо Вас, учні, на подвір’ї школи на урочисту лінійку з нагоди початку нового 2020 – 2021 навчального року.

Дякуємо Всім за підтримку та розуміння!

Підгаєцька ЗОШ І-ІІІ ступенів ©

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now