Привітання

Дорогі учні, шановні педагоги та батьки!

Щиро вітаю вас із закінченням 2019 – 2020 навчального року!

Нинішній навчальний рік – особливий, бо Останній шкільний дзвоник не пролунав, як звичайно, на шкільному подвір’ї. Але ми з Вами гарно попрацювали і маємо хороші результати.

Хочу висловити в першу чергу вдячність батькам. Протягом останніх двох з половиною місяців вони, в переважній більшості, пройшли шкільну програму не з одного предмета, допомагаючи своїм дітям дистанційно освоювати навчальний матеріал. Вчилися всі. Тож нехай затрачені Вами зусилля повернуться сторицею.

Тим школярам, кому належить ще продовжити шкільне навчання, від усього серця бажаю гарного й цікавого відпочинку, набратися незабутніх вражень та сил перед початком нового етапу навчання.

Дорогі випускники! Попереду – ЗНО, а за ним – нові вершини та нові досягнення. Бажаю кожному з вас успішно справитись із поставленими завданнями, а далі - впевнено йти життєвою дорогою і завжди досягати поставленої мети.

Висловлюю безмежну подяку педагогам за їхню щоденну невтомну творчу роботу, за терпіння, віру в здібності й таланти своїх учнів, за знання, які Ви віддавали своїм вихованцям. Нам усім було непросто. Але ми справились.

Тож вітаю усіх із успішним закінченням ще одного шкільного року! Здоров’я, благополуччя, безмежного щастя, позитивних подій, незабутніх вражень.

Хай щастить!!!

З повагою, директор школи Килюшик Оксана Олександрівна


Просмотров: 0

Недавние посты

Смотреть все

Підгаєцька ЗОШ І-ІІІ ступенів ©

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now