ПРО ПІДГАЄЦЬКУ ЗОШ

Привітання директора
 Дорогі учні! Шановні колеги і батьки! Прийміть найщиріші вітання з нагоди всіх новорічних та різдвяних свят!
 Скільки б не було нам років, ми всі чекаємо від цієї пори якогось дива. Тож нехай задумане й омріяне здійсниться! Нехай Різдвяна зірка запалить у наших серцях вогник надії і оптимізму, віри та любові. Хай нарешті прийде мир на українську землю, а ми всі будемо жити в достатку. Здоров'я, щастя і добра...
 Хай усе буде добре!

Килюшик Оксана Олександрівна,
​директор школи

Основні показники діяльності

Педагогічний колектив Підгаєцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів спрямовує свою діяльність на забезпечення виконання навчальних програм та забезпечення належного рівня організації освітнього процесу.
Школа постійно бере участь у другому етапі олімпіад із базових дисциплін (6 призерів ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів). Щороку учні школи беруть участь у Всеукраїнському конкурсі української мови ім. П.Яцика (3 дипломи ІІ етапу), «Юне обдарування», в різних предметних та творчих конкурсах.
Значно покращилась матеріальна база школи. Проводиться заміна вікон старого зразка на енергозберігаючі; завершено капітальний ремонт (встановлення твердопаливних котлів) котельні школи.

Організаційна структура закладу

Освітній процес для 108 учнів здійснюється в одну зміну в одному приміщенні.
У школі наявний комп'ютерний клас, у якому знаходиться 10 комп'ютерів, є електронна пошта.
У закладі функціонують такі гуртки: драматичний, вокальний, «Сокіл» ("Джура").
Організовано роботу методичних об'єднань класних керівників, вчителів початкових класів, семінар-практикум з проблемної теми школи "Формування висококомпетентної особистості учасників навчально-виховного процесу на основі удосконалення їх інформаційної культури та впровадження інформаційно-комунікаційних технологій".
Освітній процес забезпечує 22 учителі.

Адміністративно-господарський персонал - 13 працівників.

 

Підгаєцька ЗОШ І-ІІІ ступенів ©

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now